Kinnisvarafirma pakub Saaremaal tööd männikäbina (1)

Tagamõisa poolsaarel asuva Männi küla arendaja kavatses parvlaevadel töötama panna männikäbi kostüümi riietatud inimese, kes küla reklaamiks.

Ent kuna parvlaevu ja sadamaid haldava firmaga ei jõutud kokkuleppele, otsib Männi küla oma männikäbi-maskotile nüüd muud tegutsemiskohta.
“Meie maskotiks on männikäbi,” rääkis maskotiasju ajav Kadi Kalder, “kellele me otsime nüüd sobivat tegutsemiskohta.”

Kalderi sõnul jääb männikäbi-maskoti idee ilmselt jõusse, kuid nüüd peab sellele leidma uue väljundi. “Võib-olla hakkab ta töötama parvalevade asemel mõnes Saaremaa kaubanduskeskuses,” oletas ta.

Maskott peaks tõmbama inimeste tähelepanu, nendega vestlema, äratama nendes huvi, vajadusel jagama flaiereid. “Otsisime maskoti ametisse inimest tööturuameti kaudu,” selgitas Kadi Kalder.

Tema sõnul ei ole firmal männikäbiks kandideerivale inimesele väga erilisi nõudeid. “Eks ta peaks olema nooremapoolne, lõbus, võõrkeelte oskus tuleks ka kasuks.”

Kalderi sõnul saab männikäbi kostüüm valmis selle nädala jooksul, praegu aga veel mõeldakse, kus maskotti rakendada, ja kui tööpaiga suhtes otsus on langetatud, jätkatakse ilmselt töökuulutuse avaldamist.

Print Friendly, PDF & Email