Mees tegi ühe päevaga kaks avariid (6)

Mees tegi ühe päevaga kaks avariid

 

Eilse päeva jooksul suutis üks autojuht teha Kuressaares kaks avariid, olles pärast esimest avariid käinud politseis ning lubanud ise enam mitte rooli istuda. Politsei kinnitusel oli mees kaine, kuid tarvitas antidepressante.

Esimest korda suutis halli Ford Mondeoga sõitnud meesterahvas Kuressaare kesklinnas rammida Saaremaa Apteegi kõrval seisvat tänavavalgustusposti. Juba mõned tunnid hiljem rammis sama juht sama masinaga legendaarset Uue ja Karja tänava ristmikul asuvat loomakliiniku aeda.

Lubas mitte enam sõita

Ramminud eile hommikupoolikul kesklinnas laternaposti, oli mees pealtnägijate sõnul endale ise politsei kutsunud. Mees viidi Kuressaare haiglasse kontrolli, kust ta lasti aga kodusele ravile.

Politsei teatel oli mees lubanud, et toimetab sõbra abiga avariilise auto kesklinnast ära. Mingil põhjusel hakkas ta aga autot ära viima ise ning mõne aja pärast sai politsei uue väljakutse. Sedakorda juba Uue ja Karja tänava ristmikule.

Meeletu kiirus

“Ma olin köögis ja kuulsin, et üks auto sõitis hirmkiiresti mööda,” rääkis anonüümseks jääda soovinud pealtnägija Oma Saarele. “Kuna elame tänava lõpus, siis kiiruse järgi võis arvata, et ega auto vist välja ei keera. Nii kui ma olin seda mõelnud, käis kõva pauk.”

Pealtnägija sõnul oli juht šokis, kuid purjus ei tundunud olevat. Politsei sõnul ei olnud õnnetused põhjustanud juht alkoholijoobes, küll aga oli ta tarvitanud antidepressante. Pärast teise avarii sooritamist jäeti kõnealune juht Kuressaare haigla psühhiaatriaosakonda ravile.

Urmas Kiil, Raul Vinni

Print Friendly, PDF & Email