Estonian Air ei lenda tänavu Tallinn–Kuressaare liinil (2)

Estonian Airi üleminek suvisele lendude graafikule tekitas probleeme osale Saaremaa turismiettevõtetest, sest Kuressaare ja Stockholmi vahelist lennuühendust pidav ettevõte loobus lendamast Tallinn–Kuressaare liinil.

“See oli jah kergelt ebameeldiv üllatus,” ütles Oma Saarele reisibüroo Mere juhataja Angela Nairis, kes oli turundusplaane tehes juba arvestanud Estonian Airi Tallinn–Kuressaare marsruutidega. Tema hinnangul oleks lennuki täituvus olnud suurem, kui see liin oleks avatud sügise asemel mullu suvel. “Nad oleksid võinud ikkagi teada anda,” märkis Nairis.

“Estonian Air otsustas loobuda lendamisest Tallinn–Kuressaare liinil sel suvel, sest samal liinil riigi toel lendav Avies pakub head hinda ja tihedat graafikut,” ütles Oma Saarele Estonian Airi PR direktor Ilona Eskelinen. Ta kinnitas, et lennud Kuressaare ja Stockholmi vahel toimuvad jätkuvalt neljapäeviti ja pühapäeviti, kuid lennuk lendab nüüd marsruudil Tallinn–Stockholm–Kuressaare–Stockholm–Tallinn.

Eskelineni sõnul võtab Estonian Air ühendust nendega, keda muutused puudutavad, ja pakub neile lendamiseks teisi võimalusi. ”Kõik muutused lennuplaanis viiakse sisse ka reserveerimissüsteemi,” lisas ta.

Estonian Air avas Tallinn–Kuressaare–Stockholm lennuliini mullu 27. septembril. Liini teenindas 33-kohaline Saab-340 tüüpi lennuk.

Print Friendly, PDF & Email