Saaremaa–Ventspilsi liinile saab osta sooduspileteid

Täna on reisihuvilistel viimast päeva võimalik teha broneering 20-protsendilise hinnaalandusega Saaremaa–Ventspilsi laevaliinile. Aprillikuus kehtib piletitele 10-protsendiline hinnasoodustus.

Saaremaa Laevakompanii tütarfirma SSC Ferries juhataja Anu Lombi sõnul toimub neljandat hooaega tähistava Saaremaa–Ventspilsi liini avareis 30.
mail ning lõpureis 31. augustil. 30. maist 29. juunini on Saaremaa–Ventspilsi liinil planeeritud kaheksa reisi nädalas.

Laev väljub Mõntu sadamast kolmapäeviti ja reedeti kell 10, laupäeviti kell 8 ja pühapäeviti kell 16; Ventspilsist aga teisipäeviti ja neljapäeviti kell 10 ning reedeti ja laupäeviti kell 18. Alates 30. juunist kuni hooaja lõpuni toimub kümme reisi nädalas.

Reisid väljuvad Mõntu sadamast pühapäeviti, teisipäeviti ja kolmapäeviti kell 18 ning reedeti ja laupäeviti kell 10; Ventspilsi sadamast teisipäeviti, neljapäeviti ja pühapäeviti kell 10, kolmapäeviti kell 8 ja reedeti kell 18. 63-kilomeetrise meretee läbib laev orienteeruvalt nelja tunniga.

Mõntu sadam asub Sõrves, 43 kilomeetri kaugusel Kuressaarest. Ventspilsis sildub laev otse vanalinnas asuva kai ääres, kust linna südamesse jõudmiseks kulub jalgsi ligikaudu 15 minutit.

Print Friendly, PDF & Email