Vormel 1 ennustusvõistlus algas huvitavalt

Just niisuguste sõnadega võib kokku võtta Austraalias toimunud käesoleva hooaja esimese vormel 1 etapi, sest ruudulist finišilippu nägid ainult seitse autot ning diskvalifitseeriti üks. Oma Saare 63 osalejaga ennustusvõistlust asus aga juhtima Helve Pihl.

Vormel 1 hooaeg tõotab tulla põnev, sest paljudes võistkondades on toimunud kaadrimuudatusi ning kõik piloodid ei pruugi kohe uue masinaga kohaneda. Nõrgematele tiimidele peaksid meelepärased olema reeglitesse sisse viidud uued punktid. Nimelt ei tohi masina juures enam kasutada elektroonilisi abivahendeid – veojõukontrolli, mootoripidurdust ega stardisüsteemi.

Sama huvitav tõotab tulla ka Oma Saare tänavune ennustusvõistlus, sest avaetapil osales 63 vormelihuvilist. Kvalifikatsioonivõitu pakkus 28 ennustajat Räikkönenile, 13 Massale ja 10 Alonsole. 12 vastanut uskus Hamiltoni võitu ning teenisid sellega igaüks kolm punkti. 13 punkti kogus etapilt Helve Pihl, kes asus ühe enampunktiga meie ennustusvõistlust juhtima. Võitjal palume auhinna (Oma Saare kuutellimus) kättesaamiseks võtta toimetusega ühendust telefonil 45 30 200.

Kuna järgmine võidukihutamine toimub juba eeloleval nädalavahetusel, siis ennustajatel pikka pausi ei tule.

Ennustada tuleb taas pilootide ja meeskondlik esikolmik ning kvalifikatsioonivõitja. Ennustus peab olema tehtud kvalifikatsioonieelse päeva keskööks Eesti aja järgi. See tähendab, et 21. märtsiks tuleb ennustused tuua paberil kas Oma Saare toimetusse, lasta ukse kõrval olevasse postkasti, saata aadressil Tallinna tn 9, 93818, Kuressaare või siis elektronposti aadressil sport@omasaar.ee .

Oma Saare Vormel 1 ennustusvõistlus 2008
Tulemused pärast 1. etappi

Helve Pihl 13 punkti; Rein Altmäe, Kaarel Traumann, Edit Annusver, Toomas Heero ja Jüri Kaju 12; Peeter Luks, Heino Tammeaid, Külli Tõru, Marek Truu ja Kristjan Vaher 11; R. Saar, Guido ja Margus Truu 10; Ain Koplimäe, Sirje Jõgi, Jako Jõgi, Marleen Karelson, Leino Kallas, K. Kalm ja Urmas Vaher 9; Raivo Nurja ja Alar Erin-Uussaar 8; Karel Keeroja, Aivar Vann, Senta Koplimäe, Oona Koplimäe, Raimond Ellik, Ardi Traumann, Mati Heero, Ilmar Pihl ja Kaido Saaremäe 7; Keio Altmäe, Ahti Lepp, Liina Jõgi, Jaan Jõgi, Priit Pihler, Mihkel Lember, Taavi Liblik, Lemmi Heero, Jaanus Kallas, Markus Saaremäe, Mait Mäe, Kristiina Kallas ja Marek Kaasik 6; Markkus Erin-Uussaar, Kaarel, Kaimo, Marek Kask ja Valdur Kaasik 5; Liina Malk, Taavo Tamm, M. Saar, Kalle Saare, Karl, Hannes Kallas ja Mihkel Põld 4; Tõnu, Allan Valling, M. Kalm, Janis Kaasik, Kajar Sepp ja Martin Aavik 3 punktiga.

Print Friendly, PDF & Email