Kuressaare linna suhtekorraldusteenuse hanke võitis praeguse suhtekorraldaja firma (11)

Kuressaare linnavalitsuse hankekomisjon otsustas suhtekorraldusteenuse tellimiseks alustada läbirääkimisi firmaga OÜ Cosmoskva, mille üks osanik on ka praegu linna suhtekorraldajana tegutsev, kuid peatselt ametist lahkuv Priit Pruul.

Linnapea Urve Tiiduse sõnul oli OÜ Cosmoskva pakkumine ainus, mis laekus. Kuna komisjon pidas pakkumist linnale soodsaks, siis tehakse linnavalitsusele ettepanek hanketulemused kinnitada.

“Pakkumine sobib linnale, kuna linnal on võimalik võrreldes praegus suhtekorralduskuludega rahaliselt võita. Ja kontaktisik on Kuressaare tegemistega hästi kursis ning omab suhtekorralduse alast haridust ja töökogemust Kuressaare linnas,” sõnas Tiidus.

Lisaks pakkumise võitnud OÜ-le Cosmoskva olid hankel osalemiseks kutse saanud ka Past ja Partnerid, Hill&Knowlton ning In Nomine. Viimased kolm kuuluvad Eesti suhtekorralduse tippu. Tiiduse sõnul vastas peale pakkumise võitja kutsele ainult üks kutsutu ja sedagi äraütlevalt.

Linnapea kinnitusel on e-kommunikatsiooni näol tegu uue lähenemisega suhtekorraldusteenusele. “Kontaktisik viibib linnavalitsuse istungitel, kuid muudel päevadel toimub kommunikatsioon elektrooniliselt,” selgitas Tiidus. Esialgu soovitakse firmaga leping sõlmida viieks kuuks.

Senine linna suhtekorraldaja Priit Pruul kinnitas Oma Saarele oma lahkumist nimetatud ametipostilt ja kolimist Tallinna.

Äriregistri andmetel on OÜ Cosmoskva omanikud Priit Pruul ja Janek Reimal. Firma põhitegevusalad on seotud muusika produtseerimise, loomise ja plaadistamisega. Suhtekorraldust ettevõtte tegevusalade loetelus ei esine.

Print Friendly, PDF & Email