Endless Nameless toimub sel aastal Kuressaares (1)

Kui Saaremaal viiendat korda toimuv raskemuusikakontsert Endless Nameless on eelnevatel aastatel toimunud Leisi koolimajas, siis sel aastal kolitakse pungipidu Kuressaarde.

Ürituse peakorraldaja Liisi Labo Ütles Oma Saarele, et eesmärgiks on proovida midagi uut.

“Vaatame ja proovime, kuidas kontsert Kuressaare kultuurikeskuses välja tuleb,” lausus Labo, kelle sõnul on selleaastase kontserdiga seoses olnud ka tõsiseid tagasilööke. “Kõige suurem tagasilöök oli see, et me ei saanud hasartmängumaksu nõukogust toetust,” sõnas Labo ning lisas, et peab keeldumise peapõhjuseks just peo linna kolimist.

“Oleme igal aastal sealt toetust saanud ja arvestasime sellega,” rääkis Endless Namelessi peakorraldaja, kelle sõnul tuli rahapuuduse tõttu loobuda peaesinejatest Kosmikutest. “Kosmikud võtsid enda alla pea pool eelarvest, nende asemele leidsime pundi nimega Paha Polly,” seisis Labo postituses Saaremaa Alternatiivkultuuri Keskuse foorumis.

Liisi Labo sõnul on Endless Namelessi näol tegemist üritusega raskema muusika austajatele. “Sellel on juba välja kujunenud kindel kuulajaskond,” ütles Labo ning lisas, et igal aastal lisandub ka uusi kuulajaid. Labo kinnitusel on oodatud igas vanuses külalised, kes endale ürituselt midagi meelepärast leiavad.

Endless Nameless toimub 14. märtsil Kuressaare kultuurikeskuses.

Print Friendly, PDF & Email