Annika Väälma sai karaokekuningannaks ja Iivo Miil esimeseks printsiks (11)

Annika Väälma sai karaokekuningannaks ja Iivo Miil esimeseks printsiks

 

Tallinnas Kännu kõrtsis toimunud FinBaltica karaokekuninga ja -kuninganna finaalvõistlusel, kuhu pääses kuus meest ja kuus naist, krooniti saarlanna Annika Väälma kuningannaks ja staažikas Kuressaare karaokelaulja Iivo Miil sai meeste konkurentsis esimese printsi tiitli. Saarlane Marko Loorits jõudis viiendale kohale.

Nii Annika Väälma kui ka Iivo Miil esindavad Eestit 1. märtsil rahvusvahelises konkurentsis FinBaltica finaalis Tallinnas Viru hotellis.

Kadi raadio muusikatoimetaja Annika Väälma sõitis Tallinna kindla eesmärgiga võita. “Varasematel aastatel olen ma olnud kas neljas või teine. Iga kord on võidust üks pisike samm puudu jäänud. Seekord olin ma suurt võidutahet täis. Andsin endast kõik, et võit tuleks, ja tuligi,” oli Annika Väälma kuninganna tiitli üle õnnelik.

Iivo Miil kaotas kuningatiitli vaid 1,1 punktiga. “Kaotasin jah napilt. Võitis Imre Saareleht, kes oli parim ka möödunud aastal,” rääkis Iivo Miil.

Annika Väälma on endale seadnud eesmärgi võita ka 1. märtsil konkurentsis lätlaste, leedulaste, soomlaste ja rootslastega. Iivo Miilgi ei pea võimatuks rahvusvahelises konkurentsis pjedestaalile tõusta.

Print Friendly, PDF & Email