Tulemused spordis

Maakonna koolinoorte meistrivõistlused hoota kolmikhüppes, hoota kaugushüppes ja topispalliviskes 12.01 Orissaares

TÜDRUKUTE A-KLASSI HOOTA KOLMIKHÜPE: 1. Paula Uspenski (OG) 6.43; 2. Kätriin Tamm (Lümanda PK) 6.28; 3. Birgit Truumees (SÜG) 6.24.

TÜDRUKUTE B-KLASSI HOOTA KOLMIKHÜPE:1. Liisa Truu (SÜG) 6.16; 2. Maarja-Liis Mereäär (Muhu PK) 6.04; 3. Merily Porovart (OG) 5.97.

TÜDRUKUTE C-KLASSI HOOTA KOLMIKHÜPE: 1. Grete Reinsoo (Kihelkonna PK) 6.04; 2. Claudia Traumann (OG) 5.83; 3. Eleriin Lees (Muhu PK) 5.80.

TÜDRUKUTE D-KLASSI HOOTA KOLMIKHÜPE: 1. Kõue Heintalu (Leisi KK) 5.06; 2. Mari-Ann Udeküll (Kihelkonna PK) 5.01; 3. Anni Hallik (Leisi KK) 4.97.

POISTE A-KLASSI HOOTA KOLMIKHÜPE: 1. Raido Hiiuväin (Kihelkonna PK) 7.85; 2. Silvester Haamann (OG) 7.77; 3. Kaarel Mai (Lümanda PK) 7.76.

POISTE B-KLASSI HOOTA KOLMIKHÜPE: 1. Rauno Liitmäe (Muhu PK) 7.94; 2. Magnus Kolk (Kihelkonna PK) 7.73; 3. Morten Umber (OG) 7.23. POISTE

C-KLASSI HOOTA KOLMIKHÜPE: 1. Kert Toost (Kihelkonna PK) 6.25; 2. Riho Valdmets (Muhu PK) 6.25; 3. Hardo Niit (Lümanda PK) 6.16.

POISTE D-KLASSI HOOTA KOLMIKHÜPE 1. Johannes Treiel (SÜG) 5.45; 2. Erico Tuus (Leisi KK) 5.11; 3. Kardo Liitmäe (Muhu PK) 5.08.

TÜDRUKUTE A-KLASSI HOOTA KAUGUSHÜPE: 1. Paula Uspenski (OG) 2.33; 2. Kätriin Tamm (Lümanda PK) 2.20; 3. Birgit Truumees (SÜG) 2.10.

TÜDRUKUTE C-KLASSI HOOTA KAUGUSHÜPE: 1. Liisa Truu (SÜG) 2.08; 2. Kaisa Tarvis (OG) 2.07; 3. Anett Sirgo (Lümanda PK) 1.97.

TÜDRUKUDTE C-KLASSI HOOTA KAUGUSHÜPE: 1. Claudia Traumann (OG) 2.00; 2. Marju Lember (OG) 1.94; 3. Ingela Kaljuste (Muhu PK) 1.91.

TÜDRUKUTE D-KLASSI HOOTA KAUGUSHÜPE: 1. Anni Hallik (Leisi KK) 1.77; 2. Johanna Järmut (OG) 1.74; 3. Kõue Heintalu (Leisi KK) 1.71.

POISTE A-KLASSI HOOTA KAUGUSHÜPE: 1. Raido Hiiuväin (Kihelkonna PK) 2.83; 2. Silvester Haamann (OG) 2.68; 3. Kaarel Mai (Lümanda PK) 2.65.
POISTE B-KLASSI HOOTA KAUGUSHÜPE: 1. Rauno Liitmäe (Muhu PK) 2.53; 2. Magnus Kolk (Kihelkonna PK) 2.48; 3. Morten Umber (OG) 2.34.

POISTE C-KLASSI HOOTA KAUGUSHÜPE: 1. Riho Valdmets (Muhu PK) 2.17; Kert Toost (Kihelkonna PK) 2.13; 3. Hardo Niit (Lümanda PK) 2.03.

POISTE D-KLASSI HOOTA KAUGUSHÜPE: 1. Johannes Treiel (SÜG) 1.90; 2. Toomas Erikso (OG) 1.87; 3. Romet Room (OG) 1.87.

TÜDRUKUTE A-KLASSI TOPISPALL: 1. Paula Uspenski (OG) 11,25; 2. Kedy Liivakivi (Leisi KK) 10,75; 3. Kaire Raudsepp (Kaarma PK) 10,25.

TÜDRUKUTE B-KLASSI TOPISPALL: 1. Helerin Rauna (SÜG) 13,75; 2. Eliise Hoogand (SÜG) 13,5; 3. Liisi Kakko (OG) 11,75.

TÜDRUKUTE C-KLASSI TOPISPALL: 1. Helena Kuivjõgi (Lümanda PK) 12,25; 2. Cristin Lepp (Leisi KK) 11; 3. Liis Luup (Kihelkonna PK) 10.

TÜDRUKUTE D-KLASSI TOPISPALL: 1.Gedren Kollo (OG) 9,25; 2. Mari-Ann Udeküll (Kihelkonna PK) 7; 3. Marie-Elis Kuivjõgi (Lümanda PK) 6,25.

POISTE A-KLASSI TOPISPALL: 1. Timo Noot (OG) 13; 2. Raido Liitmäe (Kihelkonna PK) 12,25; 3. Kaur Eldemeel (OG) 12.

POISTE B-KLASSI TOPISPALL: 1. Magnus Kolk (Kihelkonna PK) 16; 2. Rauno Liitmäe (Muhu PK) 14; 3. Morten Umber (OG) 13.

POISTE C-KLASSI TOPISPALL: 1. Kaupo Nõgu (OG) 14,5; 2. Kert Toost (Kihelkonna PK) 14; 3. Gert Kaldmäe (Kahtla Lasteaed-PK) 13.

POISTE D-KLASSI TOPISPALL: 1. Cris-Karlis Lepp (Leisi KK) 11; 2. Marek Peeker (Kahtla LPK) 10,25; 3. Miikael Tuus (SÜG) 9,75.

Print Friendly, PDF & Email