Pärsama asula võib saada heakorra järelevaataja (12)

Pärsama asula võib saada heakorra järelevaataja

 

Pärsama küla elanik Tiiu Sepp tegi Leisi vallavalitsusele ettepaneku tema töölevõtmiseks Pärsama heakorra järelevaatajana.

Sepp kirjutas vallavalitsusele kirja, kus väljendas rahulolematust Pärsama heakorraga ning tegi omapoolseid ettepanekuid olukorra parandamiseks.

Ühtlasi käis Sepp kirjas välja mõtte võtta Pärsamal veerandkohaga valla palgale üks inimene, kes hoiaks asjad korras. “Kui vallavalitsusel on sama seisukoht, siis olen mina nõus selle asja enda peale võtma,” pakkus kirja autor.

Leisi vallavanem Ludvik Mõtlep (fotol) ütles Oma Saarele, et vallavalitsus ei ole Tiiu Sepa ametisse võtmist veel arutanud, kuid usutavasti laheneb küsimus positiivselt. “Asi on selles, et Tiiu Sepp on meie kommunaalettevõttes poole kohaga asjaajaja ja tal endal on lihtsam see töö ära teha kui abi otsida,” lausus Mõtlep.

Tiiu Sepa sõnul on Pärsamale vaja juurde tuua paar-kolm pakendikonteinerit, sest praegune ainus konteiner täitub juba ammu enne tühjendamist ning tuul kannab konteineri juurde jäetud prügikottidest prügi asula peale laiali.

Samuti teeb Sepale muret, et Pärsama kaupluste vaheline ala on kujunenud kohalike noorte ja asotsiaalide kogunemiskohaks, mis risustab Pärsama keskust ja kaupluste vahelist territooriumi.

“Kindlasti peaksid Forsent Grupi Pärsama kaupluse omanikud pöörama rohkem tähelepanu oma kinnistu heakorrale. Ehk aitaks olukorra parandamisele kaasa vallavalitsuse poolne kirjalik tähelepanujuhtimine,” pakkus Tiiu Sepp kirjas vallavalitsusele.

Print Friendly, PDF & Email