Pensionäride ühendus tülis päevakeskusega ruumi pärast

Saaremaa pensionäride ühendus ja Kuressaare päevakeskus on tülli läinud ruumi pärast, mida ühendus päevakeskuses on viis aastat kasutanud ja mille vahepeal ajutiselt vabastas. Pensionäride ühendus ei ole rahul, et ruumi ei taheta neile tagastada, vaid soovitakse asendada väiksemaga.

Kuressaare päevakeskuse juhataja Katre Koit ütles Oma Saarele, et mitte keegi ei taha pensionäride ühendust kuhugi ära ajada.

Tekkinud konflikti põhjendas ta sellega, et kui pensionäride ühendus kunagi majja tuli, said nad enda kätte maja kõige suurema ruumi, mis vahepeal vahetati olude sunnil väiksema vastu, ja see väiksem ruum tahetakse neile nüüd jättagi.

Koit selgitas, et suuremast ruumist plaanitakse teha koolitusklass, mida saab koolitusteks kasutada ka pensionäride ühendus. Lisaks võivad kõik ürituste läbiviimiseks kasutada majas olevat saali.

Pensionäride ühenduse juht Helga Nurmekann ei tahtnud teemat ajalehele kommenteerida enne, kui on oma inimestega aru pidanud ning otsustanud, mis seisukoht antud asjas võtta.

Saaremaa pensionäride ühendusel on liikmeid ligi tuhat.

Print Friendly, PDF & Email