Saare ettevõtja käis pealinnas töövarjuks

Köögimööblifirma Kasesalu OÜ juhataja Andres Käsper oli möödunud nädala neljapäeval Olympic Entertainment Group AS-is töövarjuks.

Ettevõtluse Arendamise Sihtasutuse eestvedamisel toimuvale täiskasvanute töövarjupäevale sattunud Andres Käsper hindab kogemust kõrgelt. “Suures firmas on hoopis teine keskkond, üldjuhul seda nägema ei juhtu,” põhjendas Olympic Casino Eesti AS-i kasiinooperatsioonide direktori Erki Tavase töid ja tegemisi jälginud Käsper.

Kuressaares tegutseva ettevõtja sõnul käib suures firmas töö ikka hoopis teistmoodi kui väikeses. Olympicul on Eestis umbes seitsesada töötajat, kogu grupis üle kolme tuhande, märkis Käsper, kelle oma ettevõttes töötab kokku kolm inimest.

Käsper kinnitas, et osaleks sarnasel päeval teinekordki ning kindlasti soovitab seda ka teistele väikeettevõtjatele. Ideed, mis töövarjupäeval kõrva taha pandud, jätab ta esialgu enese teada, kuna mõtted vajavad settimist.

Lisaks juba tavaks saanud kooliõpilastele mõeldud töövarjupäevale toimus sel aastal Ettevõtluse Arendamise Sihtasutuse poolt juhtimisteadlikkuse programmi raames arendatud pilootprojekt, kus mõne väikeettevõtte juht saab vaatama minna suurettevõtte juhtkonna tegemisi. Kavas on programmi laiendada nii, et peagi on väikeettevõtjatel võimalus saada oma ettevõttesse üheks päevaks väärt nõustaja suurettevõtte juhtkonna liikme näol.

Print Friendly, PDF & Email