Lugeja kiri: Lihtsalt super oli… (3)

Eelmise esmaspäeva õhtul pärast väsitavat tööpäeva kell 17.30 AS-i SEBE Kuressaare–Tallinn bussiga koju sõites tabas meid meeldiv üllatus. Kui asusime pileteid ostma, tervitas meid humoorikas bussijuht, kes meid lõbusal viisil bussi juhatas. Buss oli kahekordne ja küsimuse peale, kas nii meeldiva teeninduse juures ka kohvi saab, kõlas vastuseks: “Aga loomulikult saab!”

Meeldiv reisisaatja Aino oli bussijuhi hõike peale “2 kohvi daamidele!” kohe valmis meid varmalt teenindama. Meie arvasime siiski, et kuna me kohe Valjalas bussilt maha astume, jääb seekord kohv küll joomata. Seepeale lubas bussijuht Kuivastuni ekspressi sõita – ei ühtki peatust enne.
Nähes sülearvutikotti, otsustas bussijuht meid veelgi üllatada: “Mis sul seal kotis on, võta välja ja hakka klõbistama!” Selgus, et bussis oli olemas ka traadita internetiühendus ja mis kõige vahvam – ka pistikupesad voolu saamiseks ootavad lampide kõrval laes!!!

Seejärel pöördus bussijuht personaalselt ka reisija poole, kes lehte luges: “Kuidas soovite, kas jätan tule põlema sõidu ajaks? Mind see ei sega, aga kui keegi tuleb ja ütleb, et teda see häirib, siis pean tuled kustutama.”
Sõidu ajal, mis piirdus vaid 20 minutiga, saime teada, kus me asume ja kuhu jõuame ja mis menüüs on ja mida võime teha ja mida mitte. Bussist lahkudes saime kaasa bussijuhi hüvastijätu-lehvituse. Hetkeks tekkis lausa mõte, et kas asun ikka Eestis ja sõidan siinse bussiga.

Milline meeldiv elamus oli, kahju vaid, et see nii üürikeseks jäi. Seekord küll Valjalga ja 20 minutit, kuid järgmine kord… Kas SEBE teenindus jääbki selliseks? Loodame! Lihtsalt super oli…

Positiivselt üllatunud lõbusad reisijad Ivika ja Sille Valjalast

Print Friendly, PDF & Email