Peaprokurör tunnustas Svetlana Maripuu tööd

Seoses Eesti prokuratuuri 89. aastapäevaga tunnustas peaprokurör meie riigi parimaid prokuröre. Lääne ringkonnaprokuratuuri töötajatest osutus sel aastal kõrge tunnustuse vääriliseks Kuressaares töötav ringkonnaprokurör Svetlana Maripuu.

Lääne ringkonnaprokuratuuri vanemprokurör Ly Tartu iseloomustas Svetlana Maripuud kui väga kohustundlikku ja oma ala hästi tundvat spetsialisti. “Viimastel aastatel on ta Saare maakonnas, kus elab ligi 40 000 inimest, prokuratuuri tööd praktiliselt üksinda vedanud,” rääkis Tartu. “Seega on Svetlana Maripuul olnud suur töökoormus, kuid sellest hoolimata on ta oma ülesannetega väga hästi ja professionaalselt toime tulnud.”

Ly Tartu sõnul on kõik Svetlana Maripuu koostatud ja kohtulikule menetlusele saadetud toimikud suure hoole ja põhjalikkusega ette valmistatud. “Seepärast võib öelda, et ta on peaprokuröri tunnustuse igati ära teeninud,” lisas Tartu.

Ühtekokku tunnustas peaprokurör heade töötulemuste eest seitset prokuröri. Aasta prokuröri tiitli pälvis seekord Viru ringkonnaprokuratuuri eriasjade prokurör Innokenti Menšikov.

Print Friendly, PDF & Email