Politsei tunnustas aastapäeval tublimaid tegijaid (1)

Seoses Eesti politsei 89. aastapäevaga tänati eile ka Kuressaares tublimaid ja teenistuses silmapaistvamaid politseiametnikke ning koostööpartnereid.

Politseiameti käskkirjaga anti teenistuskohustuste silmapaistvalt hea täitmise eest kullast lipsunõel Ahti Lepale, tänukirja ning rahalise preemia pälvisid Kaidi Kasele, Kalvi Metsale, Tambet Ollile ja Andrus Tänakule.

Politseiprefekti käskkirjaga anti tänukiri ning rahaline preemia Liivi Varesele ja Siiri Uulitsale. Rahalise preemia said Nils-Edvard Tennmann, Matis Sikk, Paavo Tänav, Ardo Vahter, Ave Saat, Tõnu Põldema, Kalmet Valge, Irina Tomingas, Andres Vassar ja Aare Allik. Politseikadettide silmapaistvalt hea juhendamise eest avaldati tänu ja anti tänukiri Jaanus Keertile.

Politsei aastapäeva puhul tunnustati ka kaht abipolitseinikku aktiivse osalemise eest politseitöös – tänukirja said Enno Peet ja Kalev Päästel.
Koostööpartneritest tänati Lääne piirivalvepiirkonna Kuressaare piirivalvekordonit ühispatrullide läbiviimise eest.

Politsei peadirektor Raivo Aeg ütles avalikkusele määratud pöördumises, et aasta on olnud politsei jaoks pingeline, aga kokkuvõttes küllaltki edukas. “Vaatamata sellele, et aprillisündmused olid meie organisatsiooni jaoks raske katsumus, võib kokkuvõttes öelda, et saime olukorra lahendamisega edukalt hakkama. Sellel aastal oleme oluliselt panustanud liiklusolukorra järelevalvesse ja viimased kuud näitavad paranemise märke. Ma väga tahaksin loota, et see tendents jätkub ka edaspidi,” lausus politseijuht.

Endine siseminister Kalle Laanet märkis eile, et Eesti politsei on kujunenud hea mainega usaldusväärseks organisatsiooniks. Laaneti sõnul on politseile soetatud korralik tehnika ja muu varustus. „See loob eelduse headeks tulemusteks, kuid määravaks saab ikkagi politseinike professionaalsus ja töökus,” lisas Laanet.

Lääne politseiprefektuuri aastapäevapidu peeti läinud reedel Pärnus.

Print Friendly, PDF & Email