Tegevust alustas uus meresõiduportaal marine24.ee (1)

Oktoobris avati uus meresõiduportaal marine24.ee, mis pakub merendus- ja laevandushuvilistele värskeid uudiseid, võimalust vahetada infot, osta ja müüa paate ning laevu.

Marine24.ee koondab meresõiduga seonduvat infot: uudiseid, seadusi ja regulatsioone, artikleid, infot toimuvate regattide ja muude veesõiduga seonduvate ürituste kohta, keskendudes eelkõige kodumaiste meremeeste tegemistele-toimetamistele, kuid hoides silma peal ka sellel, mis toimub kaugemal.

Portaali eesmärgiks on pakkuda kodumaistele paadi- ja laevaomanikele ning alles laevaostuplaane pidavatele kodanikele võimalust oma ostu- või müügiplaan teoks teha. Marine24.ee-s on võimalik tasuta sisestada veesõidukite ostu- ja müügikuulutusi ning huvilised saavad neid vajalikke parameetreid sisestades otsida ja sorteerida.

Portaali eesmärk on saada lähemate aastate jooksul suurimaks ja parimaks interaktiivseks paadituruks Eestis.

Lisaks edastab Marine24.ee jooksvat infot Eestis toimuvate regattide, võistluste ja mereteemaliste ürituste kohta ning pakub võimalust avaldada mõtteid mereteemalistes foorumites, lisada galeriisse pilte oma laevast ning lugeda ilmainfot.

Print Friendly, PDF & Email