Kesklinna mänguväljak avatakse veel tänavu

Kuressaare kesklinna kohtumaja taha rajatav esialgselt septembris valmima pidanud laste mänguväljak avatakse veel sel aastal.

“Päris täpset valmimise kuupäeva praegu öelda ei oska,” sõnas abilinnapea Kalle Koov Oma Saarele, lisades, et mänguväljaku planeeritust hilisem valmimine on paljuski seotud täiendavate töödega, mis tehti muinsuskaitse nõudel mänguväljakuga piirneva aia taastamiseks ja krohvimiseks.

“Väliskülg saab krohvitud alles tuleval aastal, kui ilmastik seda võimaldab,” märkis Koov, selgitades, et aia välise osa krohvimine ei sega laste mänguväljaku valmimist. “Atraktsioonide paigaldamine käib, seega saab väljakut kasutada juba sel aastal,” kinnitas Koov.

Kuressaare kesklinna kohtumaja taha rajatav ligi 780-ruutmeetrine laste mänguväljak pidi varasemate plaanide kohaselt valmima kooliaasta alguseks ja projekti maksumus on 2 239 449 krooni.

Septembri alguses teatas abilinnapea Urmas Sepp, et viivitus laste mänguväljaku avamisel on tingitud sellest, et muutus esialgselt kavandatud tööde maht ja tehnoloogia. Sepp lisas tookord, et kõigi eelduste kohaselt peaks mänguväljak valmis olema septembri lõpuks.

Print Friendly, PDF & Email