Kõrvitsad kollitasid Tornimäel Õuduste ööl

Kõrvitsad kollitasid Tornimäel Õuduste ööl

 

Tornimäe rahvamajas toimus reedel kaks üritust. Alustas Rauno Pehka, kes kiitis temaga vestlema tulnud Tornimäe ja Kahtla kooli noorte avatust. Vestluse järel said soovijad tema armsa ja lihtsa kontserdi osaliseks.

Õhtupoole sai aga hoo sisse rahvamaja kultuuritöö kuraatori Helen Pihli algidee põhjal Muhu ja Pöide noortekeskuse koostöös organiseeritud Õuduste öö.

Esmalt noored kostümeerisid end, said näole maalingud ja juuksur Hety Huumilt soengud. Istuti kokku tutvusringi, saadi teada üksteise pärisnimed ja õhtused kehastused. Seejärel saadeti noored paarikaupa läbima Õuduste rada, millele juhatas magusa naeratuse saatel Saatan.

Halloweeni kõrvitsate valgusel maitsti põrgujooki, kohtuda võis luukerede, tontide, nahkhiirte ja ämblikega. Koleda muusika saatel ilmus ka elusaid surnuid, kollitavaid kõrvitsaid ja kolle. Kes puudutas rippuvat nukutonti, selle hing sai Surnud Mehe surnuteraamatusse kirja pandud.

Muhu noored olid linti lugenud slaididega illustreeritud tondijutu, mida nüüd esilinastusel koos vaadati. Võimalus oli näha ka üht päris jubedat filmi. Vahepeal toimus lõõgastuseks õnneloos. Õhtu lõpetuseks kokku kutsutud tondijuttude vestlusringist ei tulnud aga midagi eriti koledat välja.

Laupäeva hommikul pidid osalejad end uuesti kostümeerima, korraldati jubeda moe etendus. Kõik parimad said auhinnad. Parimad olid kõik!
Halloweeni-teemalist noorteüritust plaanitakse korrata tuleval sügisel.

Print Friendly, PDF & Email