Katrina Kaubi võitis moekonkursil peaauhinna (1)

Katrina Kaubi võitis moekonkursil peaauhinna

 

Moešõul Future FIBIT võitis saarlanna Katrina Kaubi eile oma kollektsiooniga „Paelumine“ Tallinna Kaubamaja väljapandud peaauhinna.

Kuressaare gümnaasiumi õpilane Katrina Kaubi (fotol) jagas peaauhinda Jakob Westholmi gümnaasium õpilase Mirjam Mäeotsaga, kelle töö kandis nimetust „Viirastus udust”.

Tallinna Kaubamaja pakub Katrina Kaubile võimalust näidata oma kollektsiooni kaubamaja vaateakendel, Mirjam Mäeots saab 5000 krooni väärtuses kaubamaja kinkekaarte. Publiku lemmikuks osutus Liisa Orgna (Westholmi gümnaasium) tööga „Dandy”.

Ürituse peakorraldaja Anu Kikas ütles Oma Saarele, et Katrina Kaubi kollektsiooni idee (paelast punutud aksessuaarid ja peakatted) oli väga hea ning suurepäraselt teostatud.

Eile Tallinnas Viru keskuses toimunud moešõu Future FIBIT finaali valis žürii välja kaheksa noort. Saaremaalt osales finaalis veel ka Teele Koel tööga „Pits ja pätid”.

Future FIBIT-i eesmärk on innustada noori moeloojaid oma julgeid ideid teostama ning pakkuda noortele võimalust osa saada moe suursündmusest. Moešõu Future FIBIT soovib koondada enda alla kõikide Eesti koolide moekonkursside parimad ehk kollektsioonid, mida on tunnustatud juba kohalikel koolide moevõistlustel.

Print Friendly, PDF & Email