Akende lõhkumisest tuleb teateid nii Kuressaarest kui maakohtadest (4)

Akende lõhkumisest tuleb teateid nii Kuressaarest kui maakohtadest

 

Viimasel ajal Kuressaares toime pandud akende lõhkumised jätkusid eile öösel, kui Kauba ja Kohtu tänaval purustati nelja ettevõtte aknad. Nasva külas peksti ühel hoonel sisse kaheksa akent.

Eile öösel kella kahe ajal Kauba tänaval vandaalitsemise läbi kannatada saanud Johani poe töötaja andmetel tuli üks inimene endise leivakombinaadi poolt ja lõi poe akna möödaminnes lihtsalt sisse.

Kauplusest midagi kaasa ei võetud. “Meil oli ka nüüd kristallöö,” ütles Johani kaupluse müüja.

Kaupluse juhataja juhtunut kommenteerida ei soovinud.
Vaid mõned päevad varem, 21. septembri hommikul, avastasid Kuressaares asuva Pallopsoni äri töötajad, et kaupluse aknaklaas on lõhutud.

Kuressaare politseijaoskonna komissar Aare Allik teatas eile hommikul, et politseile teevad vandalismijuhtumid linnas meelehärmi. Politsei palub kõigil, kes nägid öösel kella kahe ajal Kauba ja Kohtu tänavatel liikumas noorukit, sellest politseile teada anda. Allik lisas, et eilehommikusel juhtumil oli pealtnägijaid ning sündmuskohalt leiti mõned jäljed.

Eile kella üheksa ajal hommikul tuli teade Nasva külast, kus ühel hoonel oli lõhutud kaheksa akent. Hommikul kella kuue ajal oli aga Lümanda vallas Lümanda külas sisse löödud sõiduauto tagaklaas.

Politsei palub abi

Kõigil, kes omavad antud sündmuste kohta mingit informatsiooni, palume helistada politsei tasuta lühinumbril 110 või Kuressaare politseijaoskonna numbril 45 49 766.

Print Friendly, PDF & Email