Krimi

Kaisvere külapoodi murti sisse. Reedel, 21. septembril sai politsei teate, et Kaarma vallas Kaisvere külas on sisse murtud külapoodi. Sündmuse asjaolude selgitamiseks on alustatud kriminaalmenetlust, omanikule tekitatud kahju on selgitamisel.

21. septembril kell 8.48 teatati politseile, et Kuressaare Kauba tänaval on sisse löödud ühe kaupluse vaateaken. Kontrollimisel selgus, et seekord olid kurikaelad piirdunud vaid lõhkumisega.

Kits hüppas ette. 22. septembril kell 9.56 toimus liiklusõnnetus Salme vallas, kus Tehumardilt Tiirimetsa poole viival teel hüppas sõiduautole ootamatult ette metskits. Õnnetuse tagajärjel sai kits surma, auto aga tehnilisi vigastusi.

Joobes nooruk sõidukiroolis. Ööl vastu laupäeva kell 3.47 pidas politsei Kuressaare linnas Aia tänaval kinni sõiduauto Ford Escort, mille roolis oli 1986. aastal sündinud alkoholijoobes Mehis. Kuna noormehel on samalaadse õigusrikkumise eest kehtiv karistus, karistatakse teda nüüd kriminaalkorras.

Noorim kinnipeetud purjus alaealine oli 12-aastane tüdruk. Möödunud nädalavahetusel tabas Saare politsei viis alkoholijoobes alaealist, neist noorim oli 12-aastane tütarlaps.

21. septembril pidas politsei kinni 1967. aastal sündinud Raivo, kes Kuressaare ühes kaupluses ostis alaealistele tubakatooteid. Mehe tegevuse suhtes on alustatud väärteomenetlust.

Toit kõrbes pliidil. 20. septembri päeval teatati päästekeskusele, et Kuressaares on ühe Tallinna tänava elamu koridoris suitsu. Päästjate kohale jõudes selgus, et ühes korteris oli pliidil toit kõrbema läinud. Päästekeskuse pressiesindaja Viktor Saaremetsa sõnul suitsuga asi piirduski.

Print Friendly, PDF & Email