„Revidendid“ loobus saatejuht Hansost (1)

Hannes Hanso ei jätka möödunud nädalal esmakordselt ekraanile jõudnud ETV uue saate „Revidendid“ saatejuhina.

Saate vastutava toimetaja Ene-Maris Tali sõnul loobutakse Hanso teenetest, kuna tema ameti (sotsiaaldemokraadist rahandusministri Ivari Padari nõunik) tõttu võib tekkida vastuolu saates kajastatavate teemade suhtes.

Meie käsitleme teemasid kodanikupositsioonilt vaadatuna, märkis Tali. Töökokkulepet sõlmides töötas Hanso veel kaitseministeeriumis.

Samas ei välista Tali Hannes Hanso kasutamist mõnes saates eksperdina. „Kui tulevikus tulevad teemad tema valdkonnast,“ ütles toimetaja ning tõi näiteks pagulased või töötamise välismaal.

Selles, kas Hanso mõnda saadet veel täies mahus juhtima asub, jäi Tali kahtlevale seisukohale. Otsesaate juhtimine on väga raske, sellega on tal vaja veel kohaneda, möönis Tali, kuid lisas, et Hanso oli siiski tubli.
Hanso asemel saab uueks „revidendiks“ varasema telekogemusega Katrin Viirpalu. Üllatusrevidente olevat saate meeskonnal veelgi varuks, mainis Tali.

Hannes Hanso ei osanud eile oma saatest kõrvalejätmist veel suurt kommenteerida, kuna oli ka ise uudist lehest lugenud. Varem on Hanso leidnud, et tema põhitöö teletööd ei sega.

Hanso jõudis tööpäevaõhtuti ETV ekraanil jooksvat päevakajalisi teemasid käsitlevat otsesaadet „Revidendid“ juhtida kahel esmaspäeval. Esimesel korral oli teemaks haridus, sel nädalal „Probleemid Iraagis on kasvanud, mitte vähenenud. Kas ei peaks kuulama rahvast ja koju tulema?“

Print Friendly, PDF & Email