Parvlaevad lähevad üle sügisesele sõiduplaanile

Esmaspäevast lähevad Lääne-Eesti saarte ja mandri vahel ühendust pidavad Väinamere Liinide parvlaevad üle sügisesele sõiduplaanile, laupäevast hakkavad kahel liinil kehtima ka sügishinnad.

Väinamere Liinide teatel tehakse esmaspäevast kehtima hakkava sügisese sõiduplaani kohaselt Kuivastu–Virtsu liinil suvise 266 reisi asemel 262 reisi nädalas. Ära jäävad väljumised Kuivastu sadamast teisipäevast reedeni kell 6 ja Virtsust kell 7 ning laupäeviti ja pühapäeviti Kuivastust kell 7 ja Virtsust kell 8.

Nädalas toimuvat kaheksat ohtlike vedude reisi hakkab septembrist Regula ja Viire asemel tegema parvlaev Koguva.

Triigi–Sõru liinil tehakse septembrist üheksa reisi nädalas suvise 28 asemel. Ära jäävad teisipäevased ja neljapäevased reisid.

Homme jõustuvad Saaremaa ja mandri ning Hiiumaa ja mandri vahelistel liinidel sügisesed hinnakirjad. Kuivastu–Virtsu liinil maksab reisijapilet 20 ja sooduspilet 10 krooni ning sõiduauto ülesõit 55 krooni. Rohuküla-Heltermaa liinil maksab täispilet homsest 25 ja sooduspilet 12 krooni ning sõiduauto ülevedu 75 krooni.

Triigi–Sõru liinil kehtib aasta ringi sama hinnakiri, mille kohaselt maksab reisijapilet 20 ja sooduspilet 10 ning sõiduautopilet 75 krooni.

Print Friendly, PDF & Email