Sandla kultuurimaja sai 40 (3)

Reedel tähistati Pihtla vallas asuva Sandla kultuurimaja 40-ndat juubelit. Kultuurimaja juhataja Annely Õisnurme sõnul võttis sünnipäevapeost osa ligi 170 inimest, kelle hulgas olid esindajad maavalitsusest, Pihtla vallast ja Soomes asuva sõprusvalla Äetsä delegatsioon.

Õhtut juhtis Lea Kuldsepp, kes naerutas rahvast Abruka Maalina. Esines Sandla naisansambel ja Laimjala kultuurimaja tervitas pidulisi oma tantsuansambli etteastega. Hiljem sai jalga keerutada mandrimaa muusikakollektiivi Pets & pojad saatel.

Peole olid kutsutud kõik endised töötajad ja kohal oli kunagi maja avamisel sovhoosi direktorina töötanud Vambola Liissalu. Esimene kultuurimaja direktor Aksel Palts pidustustel ei osalenud, kuid Annely Õisnurme sõnul viisid nad temale koju mälestuseks pildi praegusest kultuurimajast ja lilled.

„Hetkel on Sandla kultuurimajas vähe tegevust, meil käib koos ainult naisansambel,” rääkis 17 aastat juhatajana töötanud Õisnurm lisades, et sügiseks on neil palju mõtteid ja majas hakkavad tööle huviringid, mis on mõeldud lastele.

Seoses juubeliga on Sandlas avatud ka fotonäitus kultuurimaja ajaloost.

Print Friendly, PDF & Email