Kuressaare Lions-klubi ja GO SPA aitavad Kuressaare väikelastekodu

Kuressaare Lions-klubi ja GO SPA toetavad koos Kuressaare väikelastekodu. Selle kinnituseks paigaldati neljapäeval GO SPA fuajeesse annetuste kogumiseks rahakera, kuhu hakatakse ootama annetusi GO SPA külastajatelt.

Kuressaare Lions-klubi presidendi Meelis Villsaare ja klubiliikme Jaan Lemberi sõnul on väikelastekodu toetatud juba ammu. Asutusele on kingitud tarvilikku vara, tehtud jõulupakke jms.Kui nüüd otsiti annetuskera paigaldamiseks kohta, leiti, et GO SPA on samuti toetanud sama asutust.

GO SPA esindaja Toomas Leisi sõnul on taoline üritus igati teretulnud. Leis rääkis, et siiani on püütud väikelastekodu toetada, pakkudes näiteks lastele ujumisvõimalust.

Lions-klubi esindajate sõnul on see teine taoline rahakogumiskera, ning esimene on ennast igati õigustanud. Iga aasta lõpus saadakse sealt tuhandeid kroone, mis suunatakse Kuressaare erinevatele abivajajatele.

Kuressaare on Lions-klubi 1991. aastast tegutsev  heategevusorganisatsioon. Läbi aastate on aidatud Saare maakonna üksikvanureid ja puuetega inimesi. Klubi kogub abivajajate jaoks raha annetuste kaudu või ise tuluüritusi korraldades.

Print Friendly, PDF & Email