Väinamere Liinid palub reisijatel tippaegu vältida

Seoses nädalavahetusel Saaremaa ja mandri vahelisel parvlaevaliinil oodatava reisijate arvu olulise kasvuga palub Väinamere Liinid järjekordade vältimiseks reisida väljaspool tipptunde.

Väinamere Liinide teenindusjuhi Anu Hiiuväina sõnul on seoses Õlletoobriga Saaremaale oodata suurt külastajate tungi. „Seetõttu palume reisijatel järjekordade vältimiseks võimalusel kasutada Virtsust reedel enne kella 13 väljuvaid reise ja Kuivastust pühapäeval enne kella 12 või esmaspäeval väljuvaid reise,” ütles ta.

Reisijate kiiremaks teenindamiseks lähevad laevad järjekordade tekkimisel üle vabagraafikule ning parvlaevadele Viirele ja Regulale lisanduvad tipptundidel ka Koguva ja Harilaid.

Reisimise lihtsustamiseks ja kiirendamiseks broneeritakse alla poole laevapinnast. Järjekordade kiiremaks teenindamiseks paluvad Väinamere Liinid reisijatel pöörata tähelepanu sadamates suunaviitadele ja meeskonna märguannetele ning panna piletiostul sularaha aegsasti valmis.

Eelmisel aastal sõitis Õlletoobri nädalavahetusel, 20.–23. juulil Kuivastu–Virtsu liinil 39 200 reisijat ja 12 642 sõidukit.

Print Friendly, PDF & Email