Raadio Kadi, Oma Saare ja Saaremaa Lihatööstuse korraldatud päiksepaistelisel perepäeval laupäeva õhtupoolikul Kuressaare linnapargis Lossikonna pubi juures nautis hulk rahvast Ida-Virumaa ansambli Valdur ja Sõbrad, laulumees Alduri ja Saaremaa karaokelauljate esinemist ning raadiost ja ajalehest tuttava Küla Karla pajatusi.
Sinna juurde lasti hea maitsta kohaliku lihatööstuse toodangul, mille koos tööstuse oma meistritega grillisid parajaks ettevõtte omanik Vjatšeslav Leedo ning riigikogulased Mart Laar ja Kalle Laanet.
Lisaks sai mitu uut lehetellijat Oma Saare sõbraklubi kaardi värskeks omanikuks ning päris mitmed panid kohepeal kirja oma soovilaulu, mida nad Kadi raadiost kuulda soovisid.
ennast kiitmast me ei väsi!
Tänud suurepärase ürituse eest! Kiviõli mehed olid väga head.
Päris lahe pilt oli, kui Laar palehigis rahva teenistuses oli. Eelkirjutajaga nõus
Mind häirisid sommid, kes tasuta liha peale hullusid ja end leti äärde sööma sättisid. Eesti inimene on ikka kultuurne. Meelelahutuse kohta nuriseda ei saa.
aga karaoke pani küll ümberkaudsete elanike kannatuse proovile ;), õnneks oli see siiski piisavalt lühikest aega.