Laupäeval tuleb kolmas Karala odagaala

Juba kolmandat aastat toimub Karalas Roopas mälestusristi vahetus läheduses Karala odagalaa. Eelnevatel aastatel ei ole seda spordiüritust laiemalt propageeritud, sest grupp odaviskajaid Saaremaalt korraldas seda oma lõbuks ja vastastikku mõõduvõtmiseks oma tutvusringkonnale.

Lisaks võistlustele kaasaelamisele on võimalik sportlikult aega veeta ning tunda niisama suvest mõnu. Võistlus toimub Karalas seepärast, et siin on hakkajaid noori sportlikke inimesi, kes sellist üritust organiseerida tahavad.
Sel aastal on odagaala korraldamisele oma õla alla pannud ka Karala külaelu selts, kes on aidanud leida raha. Üritust toetavad kohaliku omaalgatuse programm, Lümanda vald ja erasponsorid.

Eelmisel aastal sai Karala odagala oma üritusele ka lipu. Valgel lipukangal on kujutatud odaviskaja ja selle all kiri ”Karala Odagaala”. Lipu idee autor on Urmas Kask.

Karala odagaala algab 14. juulil kell 12. Võistlejatel on soovitatav kohale tulla pool tundi varem, et jõuaks registreerida. Kohal on ka supikeetjad, köetakse suitsusaun ja soovijad saavad sõita paadiga, tantsuks mängib Soundcafe, kes on valmistanud ürituse jaoks ka tunnusloo. Looga saab tutvuda aadressil www.hot.ee/soundcafe

Kui oled asjast huvitatud, siis infot saab telefonidel 52 01 617, Urmas Kask ja 566 27 840, Kaja Juulik.

Kaja Juulik

Print Friendly, PDF & Email