Saaremaa tantsupoiss paraneb hästi (4)

X noorte laulu- ja tantsupeo proovide ajal liiklusõnnetusse sattunud 11-aastane Saaremaa tantsupoiss paraneb hästi. Ehkki suurel peol jäi lapsel seekord tantsimata, loodab ta kiiret paranemist ning peatset kojutulekut.

„Poisil on kõõluste ja pehmete kudede vigastus, kuid ta ise on juba reibas ja optimistlik,” rääkis lapse ema, kes oma ega lapse nime ei soovinud avaldada.

Ema lisas, et poiss oli eile hommikul Tallinna haiglast koju helistades juba rõõmus ning teatas, et valusid tal enam ei ole ning eilne siduminegi tehti juba ilma narkoosita. „Alates sellest nädalast saab ta liikuda ratastooli abiga,“ märkis ema, kes oli parajasti teel Tallinna, et õnnetusse sattunud last vaatama minna.

Seda, kui kauaks peab poeg haiglaravile jääma ja millal ta koju Saaremaale pääseb, ema eile veel öelda ei osanud, kuid arvas, et tõenäoliselt juulikuu läheb veel ära.

Põhja politseiprefektuuri andmetel sattus 11-aastane Saaremaa tantsupoiss 26. juuni õhtupoolikul kella 18.20 ajal Tallinnas Pinna tänava parkimisplatsil liiklusõnnetusse. Esialgse info kohaselt sõitis peatuma hakkav buss ühel bussi peale tormanud lastest üle jalgade. Kiirabi viis poisi haiglasse.

Põhja politseiprefektuuri vanempressiesindaja Taavi Kullerkup ütles eile kommentaariks Oma Saarele, et liiklusõnnetuse täpsemate asjaolude selgitamiseks on alustatud väärteomenetlus.

Print Friendly, PDF & Email