Selle suve suurim rokk-kontsert Baltikumis – Aerosmith!

5. juulil esineb Tallinnas, A. Le Coq Arenal miljonite lemmik ja maailma üks kuulsamaid live-bände AEROSMITH. Eelsoojenduse Aerosmithile teevad Tanel Padar & The Sun ja Soome bänd Los Bastardos Finlandeses. Rokk-kontserdi programm kestab kokku üle nelja tunni.

Legendaarne Ameerika rokk-bänd Aerosmith jõuab Eestisse oma maailmaturnee „World Tour 2007” raames. Aerosmithi liikmetele Steven Tylerile, Joe Perry’le, Brad Whitfordile, Tom Hamiltonile ja Joey Kramerile on see esimene tuur Euroopa mandril viimase kaheksa aasta jooksul.

Muusikute endi sõnul ootavad nad põnevusega hetke kui saavad Eestisse tulla: „Tore, et sel tuuril esineme me riikides ja linnades, kus pole kunagi varem käinud – sealhulgas esimest korda ka Tallinnas. Külma sõja ajal oli osa Euroopa riikidest ameeriklastele täieliku keelu all. Olime küll teadlikud, et meil on Eestis palju fänne, kuid tol ajal ei saanud me unistadagi, et kunagi siia kontserti andma tuleme ning fännidega kohtume. Nüüd on see aeg käes!”.

Oma pika ja muljetavaldava karjääri jooksul on Aerosmith välja andnud 14 stuudioalbumit ja müünud üle 140 miljoni plaadi. Bändi albumite, singlite ja videote müüginumbrid on läbi aastate ligi 100 korda jõudnud kulla, plaatina ja multiplaatina staatusse. Aerosmith on maailma üks tunnustatumaid rokkbände – nende looming on pälvinud hulgaliselt muusikatööstuse auhindu.

Oma kuulsa laulja Steven Tyleriga eesotsas on Aerosmith andnud ligi kaks tuhat kontserti sõites 36 korda ümber maakera peaaegu non-stop režiimis.

2006. aasta lõpus ilmus Aerosmithil parimate lugudega kogumik „Devil’s Got a New Disguise – The Very Best Of Aerosmith”. Plaadi toetuseks läheb bänd maailmatuurile, mille käigus külastab ka esmakordselt Eestit. Kuna tegemist on best of tuuriga kõlavad Tallinnas Aerosmithi parimad lood läbi aegade, nende hulgas „Dream On”, „Sweet Emotion”, „Walk This Way”, „Love In An Elevator”, „Livin’ On the Edge”, „Cryin’” ning loomulikult ka filmi „Armageddon” soundtrack „I Don’t Want to Miss a Thing”, millest on saanud bändi ülemaailmne hitt number 1.

Print Friendly, PDF & Email