GoodKaarma teeb seebi Haapsalu linnale

GoodKaarma teeb seebi Haapsalu linnale

 

Mahetooteid valmistava GoodKaarma juhataja Ea Velsvebel Greenwoodi sõnul saab Haapsalu linn sel suvel päris oma seebi.

Aktsioon saab teoks tänu ühe Haapsalu linnakodaniku aktiivsusele, kes küsis linnavalitsuselt nõusolekut tuua turule turismitoode, mis kasutaks suurtes kogustes kohalikku muda, kuna just tänu muda avastamisele sai populaarseks ka linn.

Linn oli loomulikult asjast huvitatud ning peagi jõuab Haapsalu Agaata butiiki müügile naturaalne seep, mille mudasisaldus on 17% . Selleks on Tagalahe meremuda päikese käes kuivatatud ning seejärel jahvatatud.

GoodKaarma on loominguline firma, kus valmistatakse kõrgkvaliteetseid seepe mahetoorainest. Reedel sai ka spaa Georg Ots omanimelise seebi, mille valmistajaks GoodKaarma, ja varsti on oma seep ka Saaremaa spaal. Grand Rose’i spaa sai oma seebi juba käesoleva aasta alguses.

„Kõik spaa seebid on omanäolised nagu iga Eestimaa spaagi ning kannab endas just sellele spaale iseloomulikku sõnumit. Nii sündis GO spaale värske, tsitruselõhnaline ökoseep, kus kasutatud lisaks sidrunheina ja bergamoti eeterlikule õlile ka kadakaõli ja kosmeetilist valget savi,” rääkis GoodKaarma juhataja Ea Velsvebel Greenwood.

Saaremaa spaahotelli spetsiaalse seebi valmistamisel on kasutatud lisaks kadakale, männile ja ergutavale eukalüptile ka spaa oma värsket meremuda. Eritellimusel valmistatud seebid on müügil vaid spaades.

Print Friendly, PDF & Email