Krimi (1)

Astest kadus killustik ja Sauverest lambad. Reedel, 15. juunil laekus politseile teade, et 2. juunil on Aste alevikust asutuse territooriumilt varastatud 30 tonni graniitkillustikku.

Laupäeval, 16. juuni hommikul registreeris Saare politsei teate, et Kärla vallas on öösel sisse murtud Sauvere lauta, kust varastati lambaid. Sündmuse asjaolud ja varastatud lammaste arv on täpsustamisel.

Rööviti Soome kodanikku
15. juuni öösel kell 2.54 pöördus politseisse Soome kodanik, kes teatas, et talle tungiti Kuressaare linnas kallale ning varastati mobiiltelefon ning rahakott. Sündmuse asjaolude selgitamiseks alustas politsei kriminaalmenetlust.

Alaealine üritas ööklubisse pääseda
15. juuni öösel kell 1.04 helistas politseisse Kuressaare ühe ööklubi turvatöötaja, kes teatas, et alaealine noormees üritas võõra dokumendiga ööklubisse pääseda. Noormehe tegevuse suhtes on alustatud kriminaalmenetlust.

Vandaalitseti Mändjalas ja Kuressaares
16. juunil teatati Mändjala kämpingust, et kaks alkoholijoobes meest on lõhkunud ühe kämpingumaja akna. Patrull toimetas mehed Kuressaarde kainenemisele.

17. juuni hommikul kell 10.45 laekus teade, et kaks joodikut lõid Kuressaare linnas puruks Rehe tänaval asuva kaupluse akna. Joodikud viidi arestimajja kainenema.

Mootorrattur sai raskeid vigastusi
16. juunil kella 10.17 toimus liiklusõnnetus Kuressaare–Sääre tee 17. km-l. 23-aastane Alar ei tulnud Kuressaarest Sääre poole sõites lauges vasakkurvis mootorratta Yamaha juhtimisega toime ja sõitis teelt paremale poole välja vastu puud. Vigastatud mootorrattur toimetati kõigepealt Kuressaare haiglasse ja edasi ravile Tallinna haiglasse.

Möödunud nädalavahetusel tabas politsei neli joobes sõidukijuhti ja 11 joobes alaealist.

Print Friendly, PDF & Email