Liiklusõnnetuste rohke nädalavahetus

Möödunud nädalavahetusel toimus Saare maakonnas seitse liiklusõnnetust, neis sai viga kolm inimest.

9. juunil kell 15.07 toimus liiklusõnnetus Leisi vallas Laadjala–Karja tee 22. kilomeetril, kus sõiduauto BMW 525, mille roolis oli juhtimisõiguseta 17-aastane Gert, sõitis teelt välja ja paiskus üle katuse. Juht ja sõidukis viibinud Kaido (s 1989), toimetati Kuressaare haiglasse.

9. juunil kell 21.15 toimus liiklusõnnetus Kärla vallas Tehumardi–Kogula tee 8. kilomeetril. Audi A8, mida juhtis Anton ( s 1987), sõitis teelt välja vastu puud. Kaassõitja, 17-aastane Julia lubati pärast esmaabi kodusele ravile.

9. juunil kell 21. 46 laekus teade, et Kuressaares Mõnusa Villemi pubi ees on sõiduauto Nissan tagant otsa sõitnud sõiduautole Ford. Nissani juht lahkus õnnetuspaigalt. Hiljem selgus, et õnnetuse põhjustas alkoholijoobes 21-aastane Kuldar.

9. juunil kell 23.53 sai politsei teate, et Masa–Laimjala–Tumala teel Kangruselja külas hüppas sõiduautole ette metskits. Inimesed õnnetuses kannatada ei saanud, kits hukkus.

9. juunil kell 19.24 põrkusid Läätsa–Mäebe teel kokku Ford ja Honda. Inimesed õnnetuses kannatada ei saanud. Kuna autojuhid kokkuleppele ei jõudnud, siis selgitab õnnetuse põhjused politsei.

Samal kuupäeval helistati politseisse ja teatati, et Mustjala vallas Küdema bussipeatuse juures on sõiduauto kraavi sõitnud. Kohapeal selgus, et autojuht, 26-aastane noormees, oli alkoholijoobes.

8. juunil kell 00.42 sai politsei teate, et Tehumardi külas on sõiduautole Toyota ette hüpanud metskits. Kits hukkus.

Nädalavahetusel tabas politsei seitse joobes sõidukijuhti, kainemisel viibis 13 isikut. Kuressaares tabati kolm joobes alaealist.

Politsei tänab
Neljapäeva õhtul jäi Mustjala vallas kadunuks 79-aastane naisterahvas. Naine leiti reede pärastlõunal kella 17 paiku. Politsei tänab päästeotsingute juhti Jüri Zabellevitšit ja kõiki inimesi, kes otsingutel osalesid.

Samuti palus politsei edastada tänusõnad Mustjala vallavõimudele, kes suutsid kiiresti appi saata 20 vabatahtlikku ja varustasid otsingutel osalenud inimesi toidu ja joogiveega.

Print Friendly, PDF & Email