Maavalitsus näitas sportlike võimeid

Saare maavalitsuse esindus saavutas üleriiklikul maavalitsuste suvepäeval seitsmenda koha. Sportlikes võistlustes püsiti enne kahte viimast ala veel medalikonkurentsis, kuid ebaõnn teatevõistluses ja mälumängus kukutas saarlased tabeli keskele.

Valgamaal Pukas toimunud 31. taolistel võistlustel osales Saare maavalitsusest üheksaliikmeline võistkond, kes võttis ametikaaslastega mõõtu seitsmel alal.

Kavas oli nii mõnigi eba-traditsiooniline ala nagu näiteks kroket ja disc-golf, aga samas võisteldi ka tavapärastes võrkpallis ja petangis.
Alavõitu ei saadud ühtegi, kuid maavalitsuse peaspetsialisti Mati Mäetalu kinnitusel tagas edu stabiilne esinemine, kui mitte arvestada ebaõnne kahel viimasel alal.

Mäetalu sõnul oli eelviimase alana kavas olnud teatevõistluse viimane etapp järvel ujuki peal aerutamine.

Saare maavalitsuse võistleja maasekretär Andrus Lulla läks aga aluse peale liig hoogsalt, ajades aerud vette. Neile järele sukeldudes sai Lulla lõpuks küll liikuma, kuid heast esinemisest enam juttu olla ei saanud.
Maavalitsuste suvepäevadel oli parim korraldaja maakond, Valgamaa. Viimase kohaga pidi leppima aga valitsuse ehk siseministeeriumi esindus.

Print Friendly, PDF & Email