Politsei palub abi

Politsei palub abi

 

Saare politsei palub abi pildil oleva isiku äratundmisel.

Käesoleva aasta 12. mail varastati Kuressaare kesklinnas asuvas kaupluses naisterahva käekotist rahakott koos pangakaartidega.
Umbes veerand tundi hiljem võeti naise kontolt varastatud pangakaarte kasutades välja 25 000 krooni sularaha.

Raha võeti välja kahel korral: esimene osa summast (20 000 krooni) võeti välja Ajamajas, Hansapanga Kuressaare kontoris asuvast sularahaautomaadist, teine osa (5000 krooni) võeti välja endise Maapanga juures asuvast sularahaautomaadist.

Kuna Ajamajas asuva sularahaautomaadi juures on videovalve, siis õnnestus jäädvustada inimesi, kes raha väljavõtmise hetkel antud piirkonnas viibisid.

Politseil on alust kahtlustada, et just pildil olev isik võttis 12. mail umbes kell 13.15 varastatud pangakaardiga võõralt kontolt välja 20 000 krooni.
Seepärast on politseil palve, et kui keegi tunneb ära pildil oleva isiku või nägi seda isikut sel kuupäeval ja kellaajal – 12. mai kell 13.15 – Ajamajas, Hansapanga Kuressaare kontori ruumides, helistage kohe tasuta lühinumbril 110 või telefonidel 45 49 741, 45 49 710. Küsida politsei juhtivinspektorit Marko Mägi.

Politsei oletuste kohaselt võib pildil olev isik olla mittekohalik. Seepärast on palve ka Kuressaares majutusteenust osutavatele ettevõtetele – võib-olla meenub pildil olev isik mõnele hotellitöötajale.

Samas kutsub politsei inimesi üles suuremale tähelepanelikkusele – pangakaarte ja pin-koode ei tohiks hoida üksteise läheduses.

Print Friendly, PDF & Email