Kaubaaida sünnipäeval olid kohal ka „külalisesinejad“

Kaubaaida sünnipäeval olid kohal ka „külalisesinejad“

 

Saaremaa Tarbijate Ühistu Cash & Carry Kaubaait tähistas oma viiendat sünnipäeva tarbijasõbralikult koos Suure väina tagant Kuressaarde saabunud kaubapakkujatega.

Vaatamata reedel valitsenud tormisele ilmale külastas nii Kaubaaita kui ka ärihoone ette parkimisplatsi kõrvale püsti pandud kaubatelke suur hulk inimesi.

STÜ müügijuhi Aivar Vasuri sõnul pakuti ajutistes müügipaviljonides üheksa firma kaupa. Saarlased olid huvitatud nii Eesti Pagari, Balti Veski, Balbino, Kalevi, Maagi ja Vastse-Kuuste lihatööstuse kui ka teiste firmade toodangust.

Kaubapakkujad meelitasid ostjaid mitmel viisil. Näiteks sai ostja, kes endale 30 krooni eest selle firma kaupa varus, Eesti Pagari uhke reklaamsärgi omanikuks.

„Kaupade hinnad olid väga soodsast kuni soodsani. Paljusid toiduaineid pakuti degusteerida, tootjafirmad jagasid nänni. Kõik see kokku oligi üks tore sünnipäev,“ märkis Aivar Vasur.

STÜ juhatuse esimehe Peeter Kilumetsa hinnangul tegi Saaremaa Tarbijate Ühistu viis aastat tagasi Kaubaaida avamisega õige sammu. Keskeltläbi külastab Kaubaaita päevas 1200–1500 ostjat.

„Meil on välja kujunenud oma kindel püsiklientuur. Suvel, kui Saaremaal rahvast rohkem, külastatakse ka meid enam,“ märkis Vasur.

Print Friendly, PDF & Email