Toimetulekuklassid joonistasid üheskoos võlulille

Toimetulekuklassid joonistasid üheskoos võlulille

 

Kallemäe kooli toimetulekuklasside õpilased said kingiks suure karbi värvipliiatseid ja võimaluse kunstiõpetaja Ülle Mägi juhendamisel proovida üheskoos võlulille joonistada.

„See on väga tore, et selliseid üritusi lastele tehakse. Meil on hea meel, et saime oma koolile suure karbi kvaliteetseid ja tugevaid pliiatseid, sest lisaks lastele õpib meil ka täiskasvanuid ja joonistamistarbed kuluvad alati ära,“ rõõmustas toimetulekuklasside käsitööõpetaja Liia Aavik. Veel lisas õpetaja Aavik, et nende kooli lapsed ei virise iial ja tunnevad igast käsitööst ja pildi joonistamisest siirast rõõmu.

Ürituse korraldajad ja toetajad rääkisid, et pliiatseid tootev Inglise firma Derwent saab 175-aastaseks ning selle juubeli raames korraldatakse kõikjal tutvustavaid üritusi ja joonistusvõistlusi. Kallemäe kooli toimetulekuklassid Kuressaares valis välja Bürootaeva müügijuht Tiia Tilts-Viskus, otsustades lastele korraldada firma Eurex Capitali toetusel pliiatseid tutvustava ürituse ja võtta koos ette midagi vahvat.

Print Friendly, PDF & Email