Alasti mees sekkus naiste vutimängu (17)

Alasti mees sekkus naiste vutimängu

 

Sõpradega kihla vedanud Urmo jooksis pühapäeval Eesti naiste jalgpalli esiliiga mängu FC Kuressaare – TVMK ajal väljakule, kehakatteks vaid musta värvi sokid ja kingad. Enesepaljastamise eest teenis noormees sõprade käest 10 000 krooni.

Mängu teise poolaja algusminutitel keskjoonelt startinud ja mängijate vahel tiirutanud alasti noormees tekitas pealtnägijate sõnul mängu pooleli jätnud naistes hämmingut. Nii mõnigi oli itsitama hakanud. Kuna kõik käis kiiresti ja enesepaljastaja suutis kähku väljakult jalga lasta, ei jõutud tema suhtes midagi ette võtta ja mäng jätkus.

Urmo enda sõnul oli tegemist lihtsalt sõprade vahelise kihlveoga, mille panuseks 10 000 krooni. Raha olevat tema sõnul ka juba käes. Lahtiriietumine oli toimunud väljaku kõrval kohas, kus varjamas põõsad. „Eks natuke ikka hirm oli ka,” kirjeldas asjaosaline ise. Ta lisas, et oli sõpradega natuke ka vägijooke pruukinud, kuid purjus polevat Urmo end tundnud. „Natuke sai ikka võetud enne, päris kaine peaga ma vist seda teinud ei oleks,” oli Urmo kommentaar juhtunule.

Eesti Jalgpalliliidu pressiesindaja Mihkel Uiboleht ütles Oma Saarele, et asjade edasist käiku on raske prognoosida ilma mänguprotokolli nägemata. „Kindlasti on aga klubi ülesanne tagada väljakul kord ja turvalisus,” kinnitas Uiboleht. Tema sõnul on mujal maailmas taoline asi, eriti tähtsate mängude puhul, väga raskesti karistatav. Uibolehe mäletamist mööda ei ole Eesti liiga mängudes taolisi asju enne juhtunud, vähemalt mitte viimasel ajal.

FC Kuressaare president Priit Penu ei osanud eile juhtunut kommenteerida, kuna ei olnud sellisest vahejuhtumist lihtsalt midagi kuulnud.
Maailmas on levinud ingliskeelne väljend „streaker”, mis tähendabki enesepaljastajat, kes teeb seda suure auditooriumi – tavaliselt siis spordivõistluste ajal – ees.

Print Friendly, PDF & Email