Ametikooli õpilased tegid hooldekodule kingituse

Ametikooli õpilased tegid hooldekodule kingituse

 

Eile külastasid Kuressaare hooldekodu Kuressaare ametikooli II kursuse kunstilise kujunduse õpilased. Noored viisid hooldekodu asukaile kingitusi ja tutvusid sealse elu-oluga.

Ametikooli õpilastele on hooldekodus käimine kujunenud juba traditsiooniks – viis aastat on siin käidud kas pilte seintele maalimas, seinu värvimas või muul moel aitamas. Kooli kutseõpetaja Vilma Mägi sõnul on koostöö hooldekoduga sujunud meeldivalt. „Kunstilise kujunduse õpilased on teinud siin oma lõputöid juhataja palvel,” rääkis Mägi, märkimaks, et algatus tuli hooldekodu poolt.

„Kui me igal aastal ostame jälle mingi poekaardi ja jälle mingi poeluuletus on seal peal, siis see pole see,” põhjendas hooldekodu juhataja Aina Vasar soovi kinkida hoolealustele midagi erilist. Seekordseks ametikooli poolseks panuseks oli lauatäis kirevaid sünnipäevakaarte ja kenasti kaunistatud kinkekotte.

Kunstilise kujunduse õpilased olid saanud ülesande kaunistada isetehtud või valmis kotid mingi looduslähedase motiiviga. Mõnel kinkekotil olid merekarbid, teisel apelsinirõngas jne.

Sünnipäevakaartidel tuli aga kujutada nelja aastaaega.

Print Friendly, PDF & Email