Suurem osa Saaremaa politseinikest saabus tagasi koju (1)

Kuna viimased päevad on Tallinnas olnud küllaltki rahulikud, siis saabus suurem osa Saaremaa politseinikest eile keskpäevase praamiga koju, väidetavalt ajutisele puhkusele.

Saaremaa politseinikest Tallinna korda pidama jäänud Kuressaare politseijaoskonna komissar Aare Allik ütles, et viimased päevad ja ööd on Eestimaa pealinnas olnud suhteliselt rahulikud. „Seepärast otsustatigi enamik Saaremaa politseinikest koju tagasi saata,” rääkis ta.

Küsimusele, kas olukord pealinnas on siis lõplikult maha rahunenud, vastas Allik: „Hetkel on raske midagi prognoosida. Erinevatest allikatest oleme saanud väga erinevat teavet, et eeloleval nädalal, 8.–9. mail, võidakse uusi väljaastumisi korraldada, eks näe.”

Aare Allik lisas, et vajadusel viiakse ka Saaremaa politseinikud pealinna uuesti tagasi. „Võib öelda, et praegu lasti nad mõneks ajaks koju puhkusele.”

Üldse oli neil ärevatel päevadel Tallinnas 21 Saaremaa politseinikku, tänase seisuga on pealinnas korda pidamas viis Kuressaare politseijaoskonna töötajat.

Print Friendly, PDF & Email