Krimi

Vargad tegutsevad. 12. aprillil on Salme vallast Suurna külas asuva talu territooriumilt varastatud ehitusmaterjali. 13. aprillil laekus politseile teade, et ajavahemikus läinud aasta sügis kuni 12. aprill on Pihtla vallas tungitud Soome kodanikule kuuluvasse taluhoonesse, kus on vandaalitsetud; tekitatud kahju on täpsustamisel.

Ööl vastu 9. aprilli lõhuti ukselukk ja murti sisse
Kuressaares Pikal tänaval hoovis seisnud sõiduautosse Ford, kust varastati helitehnikat, CD-plaate ja tubakatooteid.

Pätid tulid kallale

Ööl vastu 14. aprilli tungis kaks kurjamit Kuressaares Hariduse tänaval kallale mehele, kellele tekitati kehalisi vigastusi. Sündmuse asjaolud selgitab kriminaalmenetlus.

Nädalavahetusel kolm tulekahju

13. aprillil kell 15.33 teatati tulekahjust Leisi vallas Linnuse külas. Kahe ruutmeetri ulatuses põles palkmaja (7×17 m) siseseina ja 13 ruutmeetri ulatuses katusealust konstruktsiooni.

14. aprillil kell 2.26 sai päästeamet teate tulekahjust Laimjala vallas Asva külas. Päästjate kohale jõudes põles elumaja lahtise leegiga. Tulekahju ajal oli majas kaks inimest, kes pääsesid põlevast majast välja omal jõul. Tules hävis maja otsas olnud laudaosa ning maja ja lauda vahele jäänud saunaosa. Kahjustada sai elumaja katus ning eluruumid tule- ja veekahjustusi.

14. aprillil kell 10.32 teatati tulekahjust Leisi alevikus, kus eluhoone teise korruse vahelaes oli süttinud soojustuse peale paigaldatud tuuletõkkeplaat.

Print Friendly, PDF & Email