Krimi

Vargad tegutsevad nii maal kui linnas. 9. aprillil varastati Kuressaares Vallimaa tänaval asutuse ruumist MP3 mängija, rahakott ja sularaha.

Ajavahemikus 5. aprill kell 7.30 kuni 6. aprill kell 14.30 varastati Pihtla vallas Ilpla külas ühest talust tubakatooteid, maiustusi, pussnuga ja jalgrattaosi. Kahju on avaldaja hinnangul 2811 krooni.

Seltskonnadaam Saagim tekitas tulekahju

SL Õhtuleht kirjutas, et lihavõttepühade ajal Saaremaal oma sünnipäeva pidanud seltskonnadaam Anu Saagim tekitas tulekahju, mille tagajärjel oleks äärepealt terve küla maha põlenud. Saaremaa päästeosakonnast aga ei osatud sündmust kommenteerida.

Anu Saagim ütles SL Õhtulehele, et kulupõletamise keelust on ta teadlik. „Grillisime korralikult väljas, tule tegime üles suurde katlasse, mingit kulu põletamist ei olnud ja kõik läks hästi,” rääkis ajalehe veergudel koketeerivalt end 35-aasta vanuseks nimetanud Saagim.

Tema sõnul algasid aga probleemid sünnipäevapeole järgnenud päeval, mil ta grillipeost järele jäänud söed lõkkeplatsile viis. Nendest tulekahju alguse saigi.

Saaremaa päästeosakonnas vahejuhtumist midagi ei teatud. „Pühade ajal meil sellist sündmust registreeritud ei ole,” ütles päästeosakonna juht Margus Lindmäe.

Print Friendly, PDF & Email