Varsakabi tähistab juubelit

Laupäeval, 7. aprillil kell 18.00 ootab üks tore 20-aastane noormees nimega Varsakabi oma lõbusale sünnipäevakontserdile Saaremaa ühisgümnaasiumi aulasse.

Kohale ilmuvad nii vanad kui ka igivanad kabjad. Kõik ikka selle nimel, et maha pidada üks korralik juubel. Esinejate rivi on suurem kui esialgu tunduda võib. Lavale astuvad ka Varsakabja allüksused: Pilliroog, Hundinuiad ning Noored Varsad, kes kõik väärt laulumehed. Ka suurimad fännid on lubanud tulla ergutama.

Hetkel laulame koosseisus: Taavi Rihvk, Priidu Aardam, Jörgen Liik, Mart Rannastu, Andre Paiste, Märten Tootmaa ja Mihkel Mölder.

Varsakabi on Saaremaa ühisgümnaasiumi meeste vokaalansambel, kust on 20 aasta jooksul läbi käinud 45 lauljat poissi.

Käiakse arvukatel esinemistel üle Saaremaa ning konkurssidel ka väljaspool. Tundub raske tööna? Nii see pole, ansambli koosseisu kuuluvatel noormeestel on alati lõbu laialt ning nägu naerul.

Põhiliselt visatakse vempe kaasliikmete kallal ning ega meie Marigi kõigele alati pihta saa. Lavale astudes annab ansambel endast parima ning mitte kunagi ei ole ükski interpreteering igav, sellist sõna me ei tunne.
Tulge kuulama, nalja ja lõbu nautima!

Märten Tootmaa

Print Friendly, PDF & Email