Põnevad pakkumised vastavatud Krediidipanga filiaalist

Põnevad pakkumised vastavatud Krediidipanga filiaalist

 

Eile avati Kuressaares Ferrumi ärikeskuses Krediidipanga filiaal.
Krediidipanga juhataja Merit Trei hinnangul on neil palju soodsaid ja põnevaid pakkumisi. Juba Saaremaal tegutsevate suurpankade konkurentsi Trei ei pelga, kinnitades, et konkurents on alati hea. „Klient võidab sellest igal juhul,” oli Trei positiivselt meelestatud.

Krediidipanga koolitusjuht Mati Vihmani hinnangul on Krediidipank oma toodete poolest üpris unikaalne. Püüame kõikidele elanikkonna kihtidele pakkuda võrdväärseid tooteid, ütles Vihman.

Kõige uudsema tootena tõi Vihman välja lastehoiuse, mille avamise puhul kannab pank omalt poolt kontole tuhat krooni.

Aasta jooksul peab kontole laekuma vähemalt 1200 krooni, see teeb sada krooni kuus, selgitas Vihman, kelle sõnul saab laps kontole kogutud raha kätte 18-aastaseks saamisel, aga enne on võimalik seda raha kasutada siis, kui laps saab 7-, 10- ja 15- aastaseks.

Peamine eeldus on, et see raha oleks meil vähemalt kolm aastat pangas olnud, selgitas Vihman ning toonitas head 5-protsendist hoiuseintressi.
Krediidipanga trumbiks peab Mati Vihman internetipanka, kus kõik kanded on eraisikutele tasuta. Eelmisel aastal oli I-pank kõige müüdum toode meie pangas, märkis Vihman. Samuti tutvustas ta sularahakiirülekande teenust, mille abil saab ühe-kahe päevaga saata raha 48 erinevasse riiki.

Lisaks kohalikele klientidele, loodavad Krediidipanga töötajad näha suvel oma pangakontoris palju valuutavahetus-sooviga turiste.

Meie pank on lihtne, soodne, sõbralik, võttis Vihman lühidalt kokku Krediitpanga olemuse.

Print Friendly, PDF & Email