Kuidas tänada usalduse eest?

Ma olen nii uhke! Olen seda kirjutades õnnelikem ja tänulikem naine Läänemere ääres. Minu parimad sõbrad ja maailmavaatelised eeskujud on jõudmas riigikokku.

Suur toetus, mille pälvisid saarlaste, muhulaste ja ruhnlaste silmis rohelised – see on au, mida me tõesti ei saavutanud ilusate portreepiltide, kingituste või raha lubamisega.

Sealjuures ütlen seda, halvustamata eelnimetatud võtteid, sest PR tööd teinuna tean, et poolehoiu püüdmiseks on reklaamimaailmas peaaegu kõik lubatud.

Seda uhkem oli lugeda oma meeskonna hääli, kus iga kandidaat ausalt oma veendumuste, missiooni ning tehtud tegude järgi saarlaste, muhulaste ning ruhnlaste toetuse sai.

Imelik tunne on, sest tavaliselt elus ju tead, kes sulle midagi kena ütles või kes sind aitas ning on võimalik seda inimest tänada… Praegu olen päris nõutu, kuidas ometi tänada usalduse eest, mis on tulnud anonüümselt?
Kõik, mis saan teha, on loota, et Te just praegu loete seda lugu.
Luban enda nimel, et jätkame tööd, mida Te valimistele minnes meie juures hindasite.

Sama kinnitas mulle äsja ka Alex Lotman.
Teeme kõik, mis meist oleneb, et säiliks saarte kultuuriline ja looduslik mitmekesisus – siinsed põllumajandustavad ja koduloomad, kohalike saaduste säästlik kasutamine ja töötlemine ning kõige selle läbi kujunenud maailma ilusaimad maastikud koos elavaga nii maal, õhus kui vees.

Gilleke Kopamees,
Erakonna Eestimaa Rohelised maaelu töögrupi liige

Print Friendly, PDF & Email