Võrkpallis toimus Manivald Jõgi mälestusturniir

8. märtsil toimus Lümandas kuuendat korda maakoolide tüdrukute võrkpalliturniir. See turniir on pühendatud meie kooli kauaaegsele kehalise kasvatuse õpetajale ja sporditöö edendajale Manivald Jõgile.

Võistlused avas kooli direktor Tiina Talvi. Ta soovis kõigile sportlikku ja innustatud mängu ning lootis, et järgnevatel aastatel on võistlejate rivi veidi pikem. Allakirjutanu omakorda tõdes, et on lausa kolm põhjust, miks just sel päeval võrkpallis mõõtu võetakse: esiteks on naistepäev, teiseks Manivald Jõgi mälestusturniir ja kolmandaks tahe võrkpalli mängida. Võistluste kohtuniku tööd tegi seekord Raimond Nau.

Kohal olid kolme kooli esindused: Valjalast, Leisist ja Lümandast. Esikohamäng Valjala ja Leisi vahel kujunes väga kõrgetasemeliseks ja pingeliseks. Võitjaks tulid Ene Kase juhendatavad Valjala neiud. Nende parim mängija oli Nette Peit.

Leisi võistkonnas oli parim mängija Kaia Mägi, kes on osalenud kõigil kuuel turniiril. 2002. aastal oli ta alles neljandas klassis, kuid kuulus juba oma kooli koondisesse. Leisi kooli tüdrukute treener oli Toivo Lepp. Lümanda kooli parima mängija tiitel kuulus Kristina Oolule (treener Urve Vakker). Noormeeste turniir toimub 3. aprillil Lümanda kultuurimajas.

Urve Vakker

Print Friendly, PDF & Email