Kuressaare kavatseb osta kinnistu

Linnavalitsus otsustas taotleda volikogult luba, et osta 3,4 miljoni krooni eest Kuressaares Tehnika tänav 10 asuv hoonestatud kinnistu.

Linnapea Urve Tiidus põhjendas uue kinnistu ostu vajadusega rajada sinna baas, kus linna heakorrafirma saaks hoida oma tehnikat ja tööriistu. „Oleme sel eesmärgil juba pikemat aega linna territooriumil sobivat kohta otsinud,” rääkis linnapea, „ja nüüd meile laekuski soodne pakkumine.”

Tiidus lisas veel, et linnavalitsus on esitanud taotluse ka riigile, et too annaks munitsipaalomandisse Ringtee ääres olevad tootmismaad. „Maa-ametis on kogu see protsess venima hakanud, kuna aga linna heakorrafirmale on nende käsutuses oleva masinate ja tööriistade hoidmiseks hädasti pinda vaja, siis langetasimegi otsuse Tehnika tänaval asuva kinnistu kasuks,” ütles ta.

Tehnika tänav 10 kinnistu suurus on 11 730 m2 ja selle esialgseks maksumuseks 3,4 miljonit krooni. Linnapea sõnul kujuneb aga lõplik hind alles pärast eksperthinnangu saamist. Kinnistu on hoonestatud ja seetõttu saab linna heakorrafirma seda kohe ka kasutama hakata.

Print Friendly, PDF & Email