SWE-7 keerulises olukorras

Eesti korvpallimeistrivõistluste II liigas mängiv Kuressaare SWE-7 võistkond kaotas pühapäeval kodus peakonkurent TTÜ SK-le 80:72 ja nende võimalused tõusta otse esiliigasse on luhtunud.

Kuigi saarlased olid pühapäeval terve mängu liidrirollis, õnnestus külalistel viimase kolme minutiga mäng enda kasuks pöörata ja noppida kaheksapunktiline võit. Treener Marko Oolu sõnul jäi võit just rünnaku taha.

„Ei tulnud meil punkte just korvi alt, tagamängijatele langes liiga suur koormus,” rääkis Ool. Olukorda püüti küll vahetustega leevendada, kuid see ei olnud võiduvõtmeks.

Edasi tuleb SWE-7-l üleminekumängudele pääsemiseks võita kaks järelejäänud mängu ja loota, et TTÜ SK teeniks vähemalt ühe kaotuse. Enne vahegrupi mängude algust oli treener Marko Ool olnud lootusrikas, nüüdseks on entusiasm langenud. Tema sõnul on Tamsalu ja TTÜ kokkumäng oluliselt parem kui SWE-7-l.

Lisaks on Tamsalu hankinud endale lisaks ka paar head mängumeest. „Nüüd tuleb loota TTÜ komistamise peale”, loodab Ool. Ja loomulikult tuleb võita mõlemad allesjäänud mängud, mis mängitakse kodusaalis. TTÜ-l omakorda tuleb mängida kaks korda võõrsil. „Ehk see tähendab midagi,” arvas Ool.

Vahegrupi alumises pooles mängiv Vesse alistas viimati TTÜ KK 90/ Kuup3 89:65. Samale võistkonnale oli hiljuti võõrsil kaotatud nelja punktiga. Treener Enn Laanemäe sõnul leiti kodus enda mäng ja tegutseti hästi.

Print Friendly, PDF & Email