Kaie Kand loodab uut rahvusrekordit

Kaie Kand loodab uut rahvusrekordit

 

Kolmanda saarlasena sisekergejõustiku EM-le kutsutud ja rahvusrekordi 4345 punktini viinud mitmevõistleja Kaie Kand (fotol) ütles Oma Saarele, et nende saavutustega on hooaja algul seatud eesmärgid täidetud. Kandi sõnul ei ole Inglismaal võistluse õnnestumise korral võimatu ka rahvusrekordi uuendamine.

Tallinnas toimunud Eesti sisemeistrivõistlustel naiste viievõistluse rekordiomanikuks tõusnud Kand rääkis, et kutse EM-le ei olnud tema jaoks ootamatu. „Lootsin ikka saada, seda küll reitingu põhjal, kuid kutse on loomulikult hea,” sõnas Kand. Eesti Kergejõustikuliit arvas Kandi kohe ka võistlustele sõitvasse Eesti esindusse.

Hooajast rääkides ütles saarlasest mitmevõistleja, et tegelikult on sisehooaja eesmärgid praeguseks täidetud. „Seadsin ülesanneteks EM-le pääsu ja uue Eesti rekordi. Mõlemaga sain hakkama.” Kandi sõnul oli Eesti rekordi püstitamisel ka punktivaru. „Kindlasti jäi mul midagi veel sisse. Kaugushüpe ja tõkkejooks ei õnnestunud Tallinnas kõige paremini,” analüüsis sportlane.

Inglismaale Kand kõrget kohta püüdma ei lähe, pigem läheb tegema head tulemust. „Loodetavasti õnnestub teha ka uus tipptulemus,” ütles rekordiomanik.

Print Friendly, PDF & Email