Tahaksin tellida kolm lehte – mul on kamin, pliit ja ahi

Tahaksin tellida kolm lehte – mul on kamin, pliit ja ahi

 

Lehelugejaidki saab liigitada ilmselt mitmesse kategooriasse. On neid, kes loevad lehe otsast lõpuni, rida realt läbi. Tean neid, kes lasevad silmadel pealkirjadest üle käia ja panevad siis solvunult uudistekandja käest – ei siit pole midagi lugeda…

Ometi ei saa me ajaleheta läbi. Võime seda kiruda ja kiita, aga ilma leheta ka ei saa. Kodukandi uudiseid ja probleeme kajastavad ennekõike kohalikud ajalehed. Eelmise aasta lõpust saavad saarlased valida kahe lehe vahel. Või kas ongi vaja valikuid teha. Kui lugeda mõlemat Saare maakonna päevalehte, saab lugeja maakonnast ja maailmast kõige parema info.

Kui aga puuduvad võimalused mõlemat lehte tellida? Enamik meist piirdub ju ikkagi ühe kohaliku infokandjaga. Kes mida loeb, on igaühe enda otsustada. Kuidas aga selgusele jõuda, kumma kasuks valik teha? Paljud saarlased nii kodusaarel kui ka mandrimaal vahest ei teadnudki Oma Saare taasilmumisest. Lehetegijaile endilegi üllatuseks tegi toimetusele meeldiva ettepaneku LVM Kurvits Kinnisvara juhataja Peedu Kurvits.

„Kuna LVM Kurvits Kinnisvara on uus kaubamärk Saaremaal ja Oma Saar uus kaubamärk või õigemini taas turule jõudnud kaubamärk, siis tegi Peedu Kurvits ettepaneku leivad korraks ühte kappi panna ja soovijaile kuu aega tasuta lehte jagada. Mõeldud, tehtud – kulud pooleks ja asi läks käima.

LVM Kurvits Kinnisvara töötajad olid meeleldi nõus tellijate telefonikõnesid vastu võtma ja andmeid arvutisse sisestama. Lõppkokkuvõttes võime öelda, et hästi läks. Ilmselt said kõik, kes tahtsid, kuuks ajaks endale tasuta lehe ja võivad nüüd ise kogeda, et Oma Saar on ennekõike sõltumatu ajaleht, edastamaks lugejaile kõikvõimalikku põnevat informatsiooni,” rõõmustas Oma Saare müügijuht Gunnar Siiner.

Nädalaga – 2. veebruarist kuni 9. veebruarini – vormistasid LVM Kurvits Kinnisvara töötajad 2017 tellimust. Kõige pingelisem päev oli teisipäev, 6. veebruar. Maakler Eidi Õunpuu sõnul helistas tol päeval neile 465 inimest. Kuigi reklaamis oli selgelt kirjas, et tellimiskampaania kestab 9. veebruarini, jagus helistajaid veel selle nädala algusekski.

Oma Saare tegijad tänavad helistajaid ja tellimuste vormistajaid kannatlikkuse eest, kuna telefon kinnisvarakontoris oli sõna otseses mõttes punane. Helistajail tuli vajaliku numbri kättesaamiseks varuda nii aega kui kannatust. Tellimuste vastuvõtjaile pihtisid tulevased Oma Saare lugejad kilde elust enesestki, tegid nalja, tänasid ja kiitsid. Mõni kahtleski: „On`s üldse siuke asi võimalik?”

Au ja kiitus tublidele daamidele, kes võtsid vaevaks kilde helistajate telefonikõnedest kirja panna.

Lehelugejatelt kiitust, kartust, arvamusi, nalja, imestamist…

Loe edasi tänasest lehest!

Print Friendly, PDF & Email